Ziya Gökalp Caddesinde Yollar Asfaltlanıyor

0
74

bld-asfaltlama16Alt yapı çalışmalarının tamamlanmasının ardından Ziya Gökalp caddesinde yollar asfalt ile kaplandı.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, elektrik tellerinin yeraltına alma çalışmalarının bitme aşamasında olduğunu belirterek; “Daha önce kentin birçok noktasında başlattığımız asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. Altyapı nedeni ile bozulan yollarda yenileme çalışmaları sürüyor. Fen İşleri Müdürlüğüne bağlı ekiplerimiz yolları sıcak asfalt ile kaplıyor. Çalışmalar yapılırken muhtarlarımızın istek talep ve önerileri de alınıyor. İskenderun’da yollar modern hale geliyor” diye konuştu.

Çalışmalar Şehir Merkezinde Yoğunlaştı

Asfalt çalışmalarının şehir merkezinde yoğunlaştığını ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Ulucami caddesinde başlatılan çalışmalar devam ediyor. Yollar ilk önce kazılıyor. Ardından sıcak asfalt ile kaplanıyor. Şimdi de Ziya Gökalp caddesinde çalışmalar devam ediyor. Yollarda yapılan çalışmalar büyük bir titizlikle devam ediyor. Diğer yandan çeşitli nedenlerle bozulan yollarda bakım, onarım, düzenleme ve yenileme çalışmaları devam ediyor. Tüm yapmış olduğumuz bu hizmetler halkımız için” diye konuştu.

Yapılan asfalt çalışmalarından dolayı memnun olduklarını belirten vatandaşlar ise çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dilediler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here