“Yurdumuzdaki Vahamet, CHP İktidarıyla Dağılacaktır”

0
82

CHP Belen İlçe Bilişim Sorumlusu Bilen, Liderleri Kılıçdaroğlu’nun Katılımıyla Gerçekleşen Toplantının Kısa Değerlendirmesini Yaptı…
“Yurdumuzdaki Vahamet, CHP İktidarıyla Dağılacaktır”
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, Hatay’da partililerle bir araya geldi. Kılıçdaroğlu, Antakya Anemon Otel’de sivil toplum örgütü temsilcileri, ruhani liderler ve iş adamları ile bir araya geldikten sonra, partililerle toplantı yaptı. Öncesinde kısa süre görüntü alınmasına izin verilen toplantı, daha sonra basına kapalı devam etti.
CHP Belen İlçe Başkanlığı olarak yapılan toplantıya yoğun bir katılımla iştirak ettiklerini ifade eden CHP Belen İlçe Başkanlığı Yönetim Kurulu Üyesi Bilişim Sorumlusu Mehmet Bilen, toplantı sonrası kısa bir değerlendirmeden bulundu.
Yurdumuzun vahametinin CHP iktidarı ile dağılacağını kaydeden Bilen; “Toplantıda, CHP Belen İlçe Başkanlığı adına söz alan İlçe Başkan Yardımcımız ve değerli Atatürk Cumhuriyeti öğretmenlerinden Sabriye Uçum’un ifadelerinde, birlik ve beraberlik vurgulandı. Başarının çalışarak ve gidilmeyen bölgeler var ise o bölgelere aktif olarak çalışmalar yapılarak, partimize gereken oy’un da insanlara doğruları ve yanlışlıkları anlatarak elde edilebileceğinin de altı çizilmiştir.
Konuşmasında Belen ilçesinde yapılan aktif çalışmaya da değinen Uçum, Belen’de CHP’nin bayrağının dalgalanmasının cesaret işi olduğunu ve Belen’de CHP’nin ilklere imza atacağını vurgulamıştır. Toplantıda ayrıca, herkesin birbirine zeytin dalı uzatması konusuna da vurgu yapılırken, yurdumuzun içinde olduğu vahametin CHP iktidarıyla dağılacağının da altı çizilmiştir” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here