Hatay Amatör Küme Süper Ligi Play-Off Karşılaşmalarında Heyecan Sürüyor
Hatay Amatör Küme Süper Ligi Play-Off karşılaşmaları dün İskenderun 5 Temmuz Stadyumu Dış Sahası ile Çekmece Belde Sahasında yapılan iki karşılaşmayla devam etti. İkinci hafta maçlarında, İskenderun derbisinde İskenderun Belediye Gençlikspor, İskenderunspor 1967 takımına 2-1 mağlup oldu. Defne 2013 Spor ise grup lideri olan Kuruyerköyüspor’u 2-0’la geçti.
Hatay Amatör Küme Süper Ligi Play-Off karşılaşmalarında ikinci hafta maçları dün oynandı. Play-Off maçlarının iddialı takımı İskenderunspor 1967 2’de 2 yaparak 6 puanla grup liderliğine yükseldi. İskenderunspor 1967, İskenderun 5 Temmuz Stadyumu Dış Sahasında İskenderun Belediye Gençlikspor ile karşılaştı. İskenderun derbisinde rakibini 2-1 mağlup eden İskenderunspor 1967 ikinci hafta sonunda puanını 6’ya çıkartarak grup liderliği koltuğuna oturdu.
Play-Off grubunun ikinci maçı ise Çekmece Belde Sahasında oynandı. Antakya’daki maçta yine grubun iddialı 2 takımı karşı karşıya geldi. İlk hafta farklı bir skorla liderliğe oturan Kuruyerköyüspor ikinci haftada Defne 2013 Spor’a konuk oldu. Defne ekibi, rakibini 2-0 yenerek liderlik koltuğundan indirdi ve ilk galibiyetini almış oldu.
Bu sonuçların ardından İskenderunspor 1967 takımı 6 puanla liderliğe yükselirken, Kuruyerköyüspor ile Defne 2013 Spor 3’er puanla ikinci ve üçüncü sıraları paylaştı. Henüz puanı bulunmayan İskenderun Belediye Gençlikspor ise dördüncü ve son sırada bulunuyor.