Yelkende Cemal Arıcı Farkı!

0
163

yelken yarışları3Türkiye Yelken Federasyonu tarafından düzenlenen “Atatürk Kupası Optimist, Laser Yelken Yarışları” 6-10 Kasım tarihleri arasında Marmaris’te gerçekleştirildi. Büyük çekişmelere sahne olan yarışa da rekor katılım oldu. İskenderun Yelken Kulübü Laser sınıfında Cemal Aracı genel klasmanda 2. oldu.

Atatürk Kupası Optimist, Laser Yelken Yarışlarına 37 kulüp, 283 sporcu katıldı. Rekor katılımın olduğu yarışmada İskenderun Yelken Kulübü Laser sınıfında Cemal Aracı genel klasmanda 2. oldu. Bu sonucun ardından Aralık ayında düzenlenecek olan Milli Takım Kampına davet edilen Aracı, hazırlıklarına şimdiden başladı.

İskenderun Yelken Kulübü ve Optimist Yelken Milli Takım Antrenörü Gökhan Durkal;  “Elde ettiğimiz derece, Türkiye geneli olmasından dolayı önemsenecek bir başarıdır. Sporcularımı özgüvenleri ve başarıları için kutluyorum. Bu başarıyla yetinmeyeceğiz. Başarı çıtamızı her zaman biraz daha yükseklere çıkartmanın gayretinde olacağız” dedi.

İskenderun Yelken Kulübü Genel Kaptanı Meriç Özkaya ise; “Sporcularımızı ve Antrenörümüzü kutluyor ve onlara teşekkür ediyorum. İskenderun Yelken Kulübü olarak, yelken sporuna daha çok sporcu kazandırmanın hazırlıkları içindeyiz. Yelken sporunda kulübüz her daim centilmenliğiyle, başarısıyla ve kayda değer organizasyonlarıyla bundan sonra da adından söz ettirecektir” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here