Vergi Daireleri Müdürlerinden Kaymakam Ziyareti

0
101

Kılınçkaya; “İlçemiz Vergi Gelirleri Açısından Sahip Olduğu Tacını Muhafaza Edecektir”

İskenderun Vergi Daireleri Müdürleri, 27 Şubat – 05 Mart 2017 tarihleri arasında idrak edilecek olan 28. Vergi Haftası münasebetiyle, Payas Kaymakamı ve İskenderun Kaymakam Vekili Hakan Kılınçkaya’yı makamında ziyaret etti.

Akdeniz Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Özbek, Asım Gündüz Vergi Dairesi Müdürü Hatem Uğurlu, Sahil Vergi Dairesi Müdürü Mehmet Belen ve Denetim Koordinasyon Müdürü Mehmet Alıcı tarafından gerçekleştirilen ziyarette, günün anısına Kaymakam Kılınçkaya’ya çiçek takdim edilerek, günün anlam ve önemine ilişkin bilgi paylaşımında bulunuldu.

Ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getiren Kaymakam Kılınçkaya ise, Reel sektörde gerçekleştirilen bu tür etkinlikler ile sağlanan bütünleşmenin mutluluk verici olduğunu dile getirerek, “Hatay’ın vergi gelirleri bakımından üst sıralarda yer alması ve bu duruma güzide İlçemiz İskenderun’un katkısının büyük olması bizleri mutlu etmenin yanı sıra gururlandırmaktadır” dedi.

İskenderun’un hem sanayi hem de turizm açısından istihdam sağlayan önemli İlçelerden biri olduğunu sözlerine ekleyen Kaymakam Kılınçkaya; “İlçemiz sahip olduğu zengin potansiyeli ile vergi gelirleri açısından sahip olduğu tacını da muhafaza edecektir. Vergisini zamanında ve tam olarak ödeme gayretinde olan tüm mükelleflerimize hayırlı bol kazançlı bir yıl geçirmelerini temenni ediyor, Vergi dairesi tüm çalışanlarına da işlerinde kolaylıklar ve başarılar diliyorum” diye konuştu. (Haber: Helga TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here