Vali Ata’ya Nezaket Ziyaretleri Gerçekleştirildi

0
101

vali-ziyaret5Hatay Valisi Erdal Ata, nezaket ziyaretleri kapsamında Ak Parti Kadın Kolları Başkanı ile Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanını kabul etti.

Gerçekleşen ziyaretler kapsamında Vali Ata ilk olarak Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sabahat Özgürsoy ve beraberindeki heyeti Valilik Abdurrahman Melek Toplantı Salonu’nda kabul etti. Ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade eden Vali Ata, konukları ile bir süre sohbet etti.

Ak Parti Kadın Kolları Başkanı Sabahat Özgürsoy ise kabulünden dolayı Vali Ata’ya teşekkür ederek faaliyetleri hakkında bilgiler verdi.

vali-ziyaret6

Vali Ata daha sonra Sevgi ve Şefkate Muhtaç Çocukları Koruma Derneği Başkanı Serpil Öğüt ve dernek üyelerini makamında kabul etti. Çocuklarımızın geleceğimizin teminatı olduğunu belirten Vali Ata, onların topluma faydalı bir birey olarak kazandırılmasında yaptıkları anlamlı çalışmalardan dolayı Serpil Öğüt ve dernek üyelerini tebrik ettiğini ifade etti.

Başkan Öğüt ise kabullerinden dolayı Vali Ata’ya teşekkür ederek derneğin kuruluşu ve faaliyetleri hakkında bilgi verdi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here