Türk Kadınlar Birliği’nden Vayisoğlu’na Teşekkür Ziyareti

0
37

engin vayısoğlu5Türk Kadınlar Birliği İskenderun Şube Yönetimi, 8 Mart Dünya Kadınlar Gününde kadınlara Gala gecesi düzenleyen İskenderun Ticaret Borsası Gene Sekreteri Engin Vayisoğlu’na ‘teşekkür’ ziyaretinde bulundular.

Türk Anneler Birliği İskenderun Şube Başkanı Canan Gencer ve yönetimini kapıda karşılayan Vayısoğlu, gerçekleşen ziyaretten ötürü duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kadınsız bir toplumun hiçbir zaman başarıya ulaşamayacağını söyledi.

Düzenlenen Gala gecesine Türkiye’de birçok ilden katılım olduğunu belirten Engin Vayisoğlu, İskenderun adına çok güzel bir şekilde ev sahipliği yaptıklarına vurgu yaptı. Vayisoğlu; “Biliyorsunuz ki Türk Kadınlar Birliğinin 8 Mart Dünya Kadınlar günü münasebetiyle organize edilen Gala yemeğini ben verdim. Ve Türkiye’nin bütün illerinden katılım oldu. İskenderun’u çok güzel tanıttılar. Başta Canan Başkan olmak üzere tüm yönetim kuruluna ben de çok teşekkür ediyorum. İskenderun adına çok güzel bir şekilde ev sahipliği yaptık” dedi.

Türk Kadınlar Birliği İskenderun Şubesi olarak Gala gecesi için Engin Vayisoğlu’nu ziyaret edip destek istediklerini ve bu taleplerinin en iyi şekilde Vayisoğlu tarafından kabul gördüğünü belirten Türk Kadınlar Birliği İskenderun Şube Başkanı Canan Gencer ise, gerçekleşen ziyaretin Gala gecesi için ‘teşekkür’ ziyareti olduğunu söyledi. Engin Vayisoğlu’nun kadınlar gününde hiçbir şeyden kaçınmadığını ifade eden Gencer; “Bizler size çok teşekkür ederiz. Tam anlamıyla muhteşem bir gece yaşadık. Ve bunun mimarı sizsiniz” dedi. Gencer, Türk Kadınlar Birliği Genel Başkanı tarafından hazırlanan ‘teşekkür’ plaketini İskenderun Ticaret Borsası Gene Sekreteri Engin Vayisoğlu’na takdim edip tüm kadınlar adına teşekkürlerini iletti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here