Tüketici Hakları Derneğinden Başkan Seyfi Dingil’e Ziyaret

0
39

Yılmaz; “Tüketicilerin Yaşadıkları Sorunların Çözümü İçin Elimizden Gelen Desteği Veriyoruz”

İskenderun Tüketici Hakları Derneği Başkanı Şenay Toraman Yılmaz ve yönetimi İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Kabulden ötürü teşekkür eden İskenderun Tüketici Hakları Derneği Başkanı Şenay Toraman Yılmaz, ‘Tüketici Hakları-Bilinci-Sorunları ve Çözüm Yolları’ konusunda birçok çalışma içerisinde olduklarını belirterek; “Toplumun her kesimini ilgilendirmesinin yanında tüketici haklarının en iyi şekilde uygulanması, geliştirilmesi, tüketici bilincinin oluşturulması, yaygınlaştırılması; doğru ve etkili bir tüketici hareketinin yaratılması, değişen yasa ve düzenlemelerin anlatılması açısından birçok konuda çalışmalar yapıyoruz. Tüketicilerin yaşadıkları sorunların çözümü noktasında elimizden gelen tüm desteği gösteriyoruz” şeklinde konuştu.

Tüketici haklarının önemli bir konu olduğunu ifade eden İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Sivil toplum kuruluşlarımıza her zaman kapımız açık oldu açık olmaya devam edeceğiz. İskenderun’da yaptığımız her hizmeti insan odaklı bir anlayışıyla yapıyoruz. Halkımızın ve sivil toplum kuruluşlarımızın görüşlerine düşüncelerine her zaman büyük önem verdik. Sivil toplum kuruluşlarının da yaptıkları hizmetlerin halk yararına olduğunu biliyorum. Sizlerde halk adına vatandaşlarımız için yoğun bir gayret gösteriyorsunuz. Tüketici hakları konusunda vatandaşlarımız daha da bilinçlenmelidir” dedi.

Yapılan konuşmaların ardından ziyaret sohbet ortamında devam ederken karşılıklı fikir alışverişinde de bulunuldu. (Haber: Doğan SÜSLÜ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here