Tehlikeyi Değil Selameti Seçin, Üst Geçitlerin Üzerinden Geçin

0
120

emniyet uyarı1İskenderun Trafik Denetleme Büro Amirliğinde görevli polisler üst geçidi ve yaya geçidini kullanmayan yayaları uyarıp broşür dağıttılar ve üst geçit ve yaya geçidini kullanmanın önemi konusunda vatandaşı bilgilendirdiler. Üst geçitleri ve yaya geçidini kullanmayan bazı yayalar trafik polisleri tarafından uyarılınca teşekkür ederek yollarını değiştirip üst geçit ve yaya marsbahis geçitlerine yöneldiler.

Trafik polisleri vatandaşları birebir uyarıp, bu tür davranışların son derece tehlikeli olduğunu, hayatın riske edilemeyecek kadar kıymetli olduğunu, üst geçitlerin zahmetli olsa da güvenli olduğunu, üzücü bir durumla karşılaşmamaları için yaya ve üst geçitlerini kullanmalarının önemli olduğunu ve kazaların uyulmamış trafik kurallarının intikamı olduğunu anlattılar.

Ayrıca yaya ve sürücülerin istek ve önerilerini de ilgili kurumlara iletmek üzere dinlediler. İskenderun Trafik Denetleme Büro Amirliği personeli bu tür çalışmaların devam edeceğini ve vatandaşların her türlü önerisine açık olduklarını ifade ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here