“Suçla Mücadele Konusunda Asla Taviz Vermeyeceğiz”

0
45

chp-emniyetCHP İlçe Yönetiminden Emniyet Müdürüne Ziyaret

CHP İskenderun İlçe Başkanı Dr. Süleyman Uyar ve ilçe yönetimi, Polis haftası münasebetiyle İskenderun Emniyet Müdürü Cengiz Başer’e nezaket ziyaretinde bulundular.

Ziyarette konuşan İlçe Başkanı Uyar, ülkenin her köşesinde fedakarca görev yapan polislere şükranlarını sunarak sözlerine başladı. Zor koşularda çalışan Emniyet Teşkilatı mensuplarının gösterdiği gayretin karşılığının, daha iyi şartlarda görev yapma imkânının sağlanması olduğunu kaydeden Uyar; “Bu iyileştirmeler, Emniyet Teşkilatına yönelik bir lütuf değil, hak edilen bir durumun yerine getirilmesi olacaktır. Emniyet Teşkilatımızın 168. yıldönümünde fedakâr ve çalışkan mensuplarının bu özel gününü kutlar, halkın huzurunu sağlama gayreti sırasında hayatını kaybeden veya aramızdan ayrılmış emniyet şehitlerimize Allah’tan rahmet, Emniyet Müdürlüğümüzün tüm çalışanlarına da sağlık ve mutluluk dilerim” şeklinde konuştu.

Emniyet Müdürü Cengiz Başer de ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sizlerin ve halkımızın desteği ile görevimizi en iyi şekilde yapmaya çalışıyoruz. Bölgemizin en büyük sorunlarından biri uyuşturucunun kökünü, vatandaşlarımızla elele vererek kazımaya kararlıyız. Emniyet teşkilatı çalışanlarımız ve Toplum Destekli Polisimiz mahallelerde huzur toplantıları yapmaya devam etmektedir. Halkımız bu konuda oldukça bilinçli. Bizler her şeyi duyup göremeyebiliriz bu konuda bizim sloganımız herkes polis; vatandaşlarımız olumsuz durumda bizleri çekinmeden arayabilirler. Özellikle suçla mücadele konusunda asla taviz vermeyeceğiz. Geçtiğimiz günlerde arkadaşlarımız Türkiye’de yakalanan en büyük 3. Uyuşturucu hap operasyonunu başarıyla gerçekleştirdiler. Hırsızlık ve adi suçla mücadelede oldukça başarılı bir grafik yakaladık. Burada sizlerinde katkıları büyük, bizlere olan desteğinize teşekkür ediyoruz. Hep birlikte suçun silindiği bir ortam yaratmak diyerek Cumhuriyet Halk Partisi ilçe yönetimine çalışmalarında başarılar diliyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here