Suavi Güçlü Sesi İle Hayranlarını Büyüledi!

0
259

Mirandos Türkü Bar’ın, İskenderunlu hayranları ile buluşturduğu Özgün Müziğin Duayeni Suavi’nin 3 saat ara vermeden ortaya koyduğu canlı performans göz doldurdu. Konser sonunda ayakta alkışlanan Suavi; “Acının önünde eğilmedim ama sizlerin önünde eğiliyorum” dedi.

Karaağaç’ta bulunan ve birçok sevilen sanatçıyı bölge insanı ile buluşturan Mirandos Türkü Bar, geçtiğimiz günlerde de Özgün Müziğin Duayeni Suavi’yi sevenleri ile buluşturdu. Nezih ve coşkulu bir ortamda gerçekleşen konserde Suavi, hayranlarının isteklerine de konserinde yer verdi.

Konser esnasında söylediği türkülerin kimler ve ne için yazıldığı hakkında bilgilerde veren Suavi, Sivas olaylarına tanıklık ettiğini de ifade ederek; “Cumhurbaşkanının Sivas gerçeğini araştırmak için verdiği talimat tipik dezenformasyondan başka bir şey değildir. Sivas’ta 27 aydını yitirdim. Onların yerine kimi koyacağımı bilmiyorum. Bir daha bu olayların yaşanmaması dileğiyle; ülkede barış, özgürlük, diyalogların artmasını diliyorum. Kimsenin inancına, dinine karışılmadığı bir ortam yaşatmak için bir kavga veriyorum. Bu kavga benim kavgamdır!” diyerek görüşlerini açıkladı. Suavi, İskenderun’dan bir barış güvercini uçurduğunu da sözlerine ekledi.

Hiç ara vermeden 3 saat sürdürdüğü canlı müzik performansı ile hayranlarına unutulmaz bir gece yaşatan Suavi, konser sonunda ayakta alkışlandı. Dinleyenlerine yakın olmanın kendini mutlu ettiğini kaydeden Suavi; “Acının önünde eğilmedim ama sizlerin önünde eğiliyorum. Ben sahnede seyircilerimden uzak olmayı değil, onlarla iç içe olmayı onlarla diyalog içerisinde olmayı seviyorum” dedi.

Mirandos Türkü Bar’daki büyük performansının ardından, hayranları da Suavi ile hatıra fotoğrafı çekilebilmek için bir birleri ile yarıştılar.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here