“Sizlere Yürekten Destek Veriyoruz”

0
47

çelik-iş ziyaret3Ak Parti’den Çelik-İş’e Tam Destek

Çelik-İş Sendikasına destek ziyaretleri devam ediyor. Ak Parti İskenderun İlçe Başkanı Uğur Feriz ve yönetim kurulu üyeleri de Çelik-İş Sendikası İskenderun Şube Yönetim kurulu üyelerini ziyaret ederek toplu iş görüşmelerinin olumsuz neticelenmesi nedeni ile yapılan eylemlere manevi destek verdiklerini belirtti.

Feriz, tüm İSDEMİR’de çalışan işçilerin yanından olduklarını belirterek; “Dinimizde de işçinin alın teri kurumadan hakkının verilmesi söylenir. Sendikamızda bu amaçla bir mücadele başlattı. Bildiğimiz kadarı ile aynı işi yapan Erdemir ve İSDEMİR’de farklı ücret politikasının uygulandığını öğrendik. Sizlere yürekten destek veriyoruz. İnşallah istediğiniz hakkı alırsınız” dedi.

Önde ise ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getirerek; “Sendika adına sizlere verdiğiniz destek için teşekkür ediyoruz. Başkanımızda bu konuya vakıf. Bizler hakkımızı istiyoruz. İşçide kazansın işverende kazansın diyoruz. Bizler aynı işi yapan başka bir fabrikadan daha az ücret alıyoruz. Bakanımıza durumu bildirdik. Duyarlı davranış bizleri sevindirdi. Mücadelemiz sonuna kadar sürecek” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here