Seyfi Dingil Sanayi Esnafıyla Bir Araya Geldi

0
99

seyfi dingil21Seçim çalışmalarını yoğunlaştıran Ak Parti İskenderun Belediye Başkan Adayı Seyfi Dingil, İskenderun küçük sanayi sitesinde düzenlenen bir toplantıda yaptığı konuşmada kendisinin de bir esnaf olduğunu belirtti.

Seyfi Dingil, her zaman esnafın yanında olduğunu belirterek; “Bizlerde işimiz gereği hep sanayinin içerisinde olduk. Hepinizi çok yakında tanıyor ve sanayi esnafının yaşadığı sıkıntıyı çok iyi biliyorum. Buradan tüm sanayi esnafına bir müjde vermek istiyorum. 30 Mart’ta göreve geldiğimizde bu sanayi sitesinin yerini değiştiriyoruz” dedi.

seyfi dingil22

Yer Kararını Ortak Akıl İle Alacağız

Yeni sanayi sitesinin otoban girişine yakın bir yer olması gerektiğini ifade eden Seyfi Dingil; “Akçay otoban girişi en müsait yer gibi görünüyor. Hem kamyonlar, otobüsler direk sanayi sitesine giriş yapar diye düşünüyoruz. Tabii ki sizlerinde bu konudaki görüş ve düşünceleri çok önemli. Merak etmeyin biz sizlerin yanındayız. Sizlerin onay vermediği bir karara imza atmayız” ifadelerini kullandı.

Sanayi esnafları da “Seyfi Baba” şeklinde karşıladıkları Ak Parti adayına sonuna kadar güvendiklerini belirterek kendisini 30 Mart’ta başkan olarak görmek istediklerini ifade ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here