Şehit Mercanoğlu’nun Ailesine Büyük Vefa!

0
575

şehit ailesine ziyaretİskenderun Kaymakamı Ali İhsan Su’nun eşi Zeliha Su, 27 Haziran 1997 yılında Mardin’de askeri aracın mayın üzerinden geçmesi sonucu şehit olan Şehit Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Mercanoğlu’nun ailesini evlerinde ziyaret etti.

Şehit Jandarma Uzman Çavuş Mustafa Mercanoğlu’nun Kurtuluş Mahallesinde ikamet eden ailesi ile yakından ilgilenen Zeliha Su, Şehit’in annesi Şükran Mercanoğlu ve babası Fevzi Mercanoğlu ile sohbet ederek, herhangi bir sıkıntılarının ya da ihtiyaçlarının olup olmadığı yönünde bilgiler aldı.

Her hafta bir şehit ailesi ziyaret edilmek suretiyle, onların sıkıntı ve ihtiyaçlarının giderilmesi için gayret gösterildiğini ifade eden Su; “Tüm Şehitlerimizi rahmet ve şükranla anıyoruz. Şehit Aileleri Bizim Baş Tacımızdır. Onlar Bizim Gurur Kaynağımızdır ve Bizlere Emanettir. Onları sadece özel günlerde hatırlamakla yetinmiyor, her daim yanlarında olmaya ve duygularını paylaşmaya özen gösteriyoruz” açıklamasında bulundu.

Şehit’in ailesi ise hatırlanmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, kendilerine her konuda destek olan değerli İlçe Kaymakamımıza ve kıymetli eşine teşekkürlerini dile getirdiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here