Sanayi Yolu Start Aldı

0
85

bld-sanayi yolu1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, sanayi sitesi ile şehir merkezini bağlayan alternatif yol üzerinde yapılan çalışmaları yakından takip ediyor. Sanayi sitesi esnaflarının yıllardır sıkıntı yaşadığı yol güzergâhı üzerinde incelemelerde bulunan Belediye Başkanı Seyfi Dingil, çalışmaların tamamlanmasıyla birlikte şehir içi trafik akışında olumlu değişiklik olacağını söyledi.

İskenderun’un artık hızla büyüyen ve gelişen bir şehir olduğuna dikkat çeken Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Şehrin dört bir yanında hizmetlerimiz devam ediyor. Biz sorunun küçük ya da büyük olduğuna bakmıyoruz. Halkımızın önünde bulunan tüm sorunları ortadan kaldırmak üzere planlama yapıyoruz.

bld-sanayi yolu2

Sanayi Sitesinde bulunan yol yıllarca araç sürücülerine engel teşkil etmiş. Sanayi esnafımız bu durumdan oldukça rahatsızdı. İnşallah gerekli çalışmayı yaptıktan sonra trafik düzeni rahatlayacaktır. Özellikle sanayi sitesinden şehir merkezine ulaşımı kolaylaştıran yolun yapımını kısa sürede bitireceğiz” şeklinde konuştu.

Vatandaşların ihtiyaç duyduğu hizmetleri vererek hayatı kolaylaştırmaya devam ettiklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Özellikle şehir merkezinde yapılan yeni düzenlemeler ile vatandaşlarımızın ulaşım sıkıntısı yaşamamaları için var gücümüzle çalışmalarımıza devam ediyoruz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here