Sahil Şeridinde Çalışmalar Sürüyor

0
86

bld-sahil inceleme1İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, kentin dört bir yanında çalışmaların aralıksız bir şekilde sürdüğünü belirtti. Başkan Seyfi Dingil sahil şeridinde belediye tarafından yapılan ve yapılmakta olan çalışmaları yerinde inceledi.

Belediye daire amirlerinden çalışmalar ile bilgiler alan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Yaz aylarının gelmesi ile birlikte sahil şeridimiz önemli bir yoğunluk yaşıyor. Vatandaşlarımız buradaki alanlarda geziyor, dinleniyor, yürüyor ve spor yapıyor. Belediye olarak bizlerde vatandaşlarımızın huzur ve güvenli bir şekilde halkımızın mutlu olacağı, ailesiyle huzur içerisinde dinlenebilmesi için çalışmalarımızı sürdürüyoruz” dedi.

bld-sahil inceleme2

Sahil şeridinin vatandaşımızın keyif alacağı bir yer olması konusunda hassasiyet gösterdiklerini ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Fen işleri müdürlüğü ekiplerimiz, yürüyüş yollarında, bisiklet yolunda düzenlemeler yapıyor. Park Bahçe Müdürlüğüne bağlı ekiplerimizde çimleme, peyzaj, ağaçlandırma konusunda çalışıyor. Bizlerde çalışmaların son durumunu yerinde gördük ve hızlandırılması konusunda gerekli talimatları verdik” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here