Payas Belediyespor Oyuncuları Gelişim Hastanesinde Sağlık Kontrolünden Geçti

0
122

payas bldspor14Bölgesel Amatör Lig’de, Türkiye’nin en iyi takımı unvanıyla şampiyon olarak bölgenin 3. ligde mücadele edecek iki takımından birisi olan Payas Belediyespor, yoğun ve mutlu geçen kamp döneminin ardından sağlık kontrolünden geçmek üzere Özel İskenderun Gelişim Hastanesi’ne gitti.

Payas Belediyespor’un sağlık sponsoru olarak spora ve sporcuya verdiği önemi gösteren Özel İskenderun Gelişim Hastanesi, teknik heyetinden futbolcusuna kadar tüm ekibi sağlık kontrolünden geçirdi.

Kardiyoloji, Dahiliye, Genel  Cerrahi, Nöroloji, Ortopedi branşlarında gerekli muayeneleri yapılarak,  EKG, Eforlu  EKG, Solunum Fonksiyon testi, Akciğer Grafikleri, tüm laboratuar tetkikleri yapılan futbolcuların şampiyonluk konusunda iddialı oldukları sağlık açısından da Gelişim Hastanesi tarafından tescillenmiş oldu. Sağlık kontrolünden geçen futbolcuların sağlık durumlarının çok iyi olduğu açıklandı.

Gelişim Hastanesinin tüm imkânlarıyla futbolcuları sağlık kontrolünden geçirmesine fazlasıyla memnun olduklarını belirten Teknik Direktör Ender Tıraş, bölge halkına yeni şampiyonluklar ve mutluluklar  yaşatmak için ter dökeceklerini söyledi.

payas bldspor15

Başarı Bekliyoruz

Hastane Direktörü Ozan Yaşar da, tüm imkânların seferber edilerek kapsamlı bir sağlık kontrolünün gerçekleştiğini belirterek, pırıl-pırıl gençlerden oluşan Payas Belediyespor’dan büyük başarılar beklentisini ortaya koydu.

Özel İskenderun Gelişim Hastanesi Başhekimi Ortopedi ve Travmatoloji Uzmanı Doktor Zeki Karaoğlan da, sosyal sorumluluk projelerini sürdürürken, bölgenin gururu Payas Belediyespor’a sağlık sponsoru olmanın mutluluğunu yaşadıklarını ve tek beklentilerinin yeni şampiyonluklar görmek olduğuna vurgu yaptı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here