Nazilli Ticaret Odası Yönetimi, Başkan Savaş’ı Ziyaret Etti

0
65

Hatay’ın Büyükşehir statüsündeki belediyecilik serüveninin ilk başkanı olan Doç. Dr. Lütfü Savaş, yapmış olduğu kaliteli hizmetlerinin yanı sıra kişiliğiyle de adından sıklıkla söz ettiriyor.

Aydın ilçesine bağlı Nazilli Ticaret Odası Başkanı Nuri Arslan ve beraberindeki Yönetim Kurulu Üyeleri Başkan Savaş’ı ziyaret etmek amacıyla Hatay’a geldi. Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, Nazilli’den ziyaretine gelen misafirlerini taş binadaki makamında ağırladı.

Antakya Ticaret ve Sanayi Odası Başkanı Hikmet Çinçin ve ATSO Meclis Başkanı Selahattin Eskiocak’ın da hazır bulunduğu ziyarette Hatay’ın sportif faaliyetlerinden ve takımların başarı öyküsü Başkan Savaş tarafından anlatıldı. Hatay ekonomisinin de konuşulduğu ziyarette, Başkan Savaş 2021 de ev sahipliğini üstlendiğimiz EXPO’nun hazırlıklarına başlanıldığını konuklarıyla paylaştı.

Konuyla alakalı görüşlerini belirten HBB Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş; “EXPO 2021, marka olan Hatay’a bir marka değeri daha kazandıracak ve yapılacak olan fuar şehirde faaliyet gösteren tüm sektörleri her anlamda olumlu etkileyecek. Siyasi kaygıların bir kenara bırakılarak şehre daha iyi nasıl hizmet verileceğinin planlarının yapılması gerektiğinin bilinciyle hareket ederek, uzun vadeli hedeflerde bulunmalıyız ve bunu yaparken de öncelikli hedefimiz huzur olmalı” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here