2014-2015 Futbol Sezonu Hatay 2. Amatör Küme (U-19) Kategorisi (C) Gurubunda şampiyon olan Nardüzü Gençlikspor şampiyonluk kupasına kavuştu. Kulüp futbolcuları, yapılan törenle kupalarını Hatay ASKF Genel Sekreteri Abdulhalik Görün’den aldı.
Hatay Amatör Spor Kulüpleri Federasyonu (ASKF) Genel Başkanı Mehmet Öztürk ile Genel Sekreter Abdulhalik Görün, 2. Amatör Küme (U-19) Kategorisi (C) Gurubunda şampiyon olan Nardüzü Gençlikspor’a başarılar dilediler ve dereceye giren takımları da kutladı.