İlçemizde motosiklet kullanımının hızla artması ve buna paralel olarak da motosiklet kazalarındaki artışı önlemek isteyen İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü Trafik Denetleme Büro Amirliği Ekipleri, kurallara uymayan motosiklet sürücülerini sıkı takibe aldı.
Ekipler Amirliği ve mobese kameraları ile sıkı takibe alınan motosiklet sürücülerinden trafik kurallarına uymayan, kask takmayan, sınıfına uygun sürücü belgesi ile motosiklet kullanmayan, sigorta ve muayenesi olmayan, plakasını kapatan veya plakası uygun durumda olmayan motosiklet sürücülerine yasal işlemler yapılıyor ve trafikten meni gerekenler otoparka teslim ediliyor.