Milli İttifak Milletvekili Adaylarından İTSO’ya Ziyaret!

0
82

milli ittifak17Çalışkan; “Milletimiz Her Zaman Milli Olan Değerlere Sahip Çıkmıştır. Milli İttifak’a da Sahip Çıkacaktır…”

Seçimlere “Milli İttifak” olarak Saadet çatısı altında birlikte girme kararı alan Saadet Partisi ve Büyük Birlik Partisi’nin Hatay Milletvekili adayları, İskenderun Ticaret ve Sanayi Odası (İTSO) yönetimini ziyaret ettiler.

Milli İttifak Milletvekili Adayı Yrd. Doç. Dr. Necmettin Çalışkan, beraberinde Milletvekili adayları Nevin Zeytineli, Metin Yeşilkaya, Yaşar Narlı, Fatih Özer ile Atilla Erol, Saadet Partisi  İskenderun İlçe Başkanı Halil İbrahim Çelik ve Büyük Birlik Partisi İskenderun İlçe Başkanı Hulusi Uğur ile bazı partililer, İTSO’ Başkanı Levent Hakkı Yılmaz’a çalışmalar hakkında bilgiler verdiler.

milli ittifak18

Çalışkan ziyarette yaptığı konuşmasında; “Milletimiz her zaman milli olan değerlere sahip çıkmıştır. Milli dayanışmaya büyük ihtiyacın olduğu bu dönemde inanıyorum ki halkımız milli ve manevi değerlere bağlı Milli İttifaka’da sahip çıkacaktır” dedi.

Ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getiren İTSO Başkanı Levent Hakkı Yılmaz ise; “Önemli olan Hatay’a hizmet. Meclise gidecek olan tüm milletvekillerimizin Hatay’a değer katmak için çaba sarf edeceklerini biliyoruz. Bizler de her zaman Bölgemiz yararına olacak işlerde olacağımızı ifade ediyoruz. Seçimlerin ülkemiz ve bölgemiz için hayırlara vesile olmasını temenni ediyoruz” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here