MHP Seçim Startını Karayılan’dan Verdi!

0
104

mhp-karayılanGül, Hayır Dualarıyla Moral Depoladı

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) İskenderun Belediye Başkan Adayı İbrahim Gül, adaylık yarışında rakibi olan Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman’ı makamında ziyaret etti. Kalabalık partili grubuyla birlikte gerçekleşen ziyarete, Türkiye Kamu-Sen’e bağlı sendikaların başkan ve yöneticileri de katılarak destek verdiler.

MHP’nin seçim startını Karayılan Beldesi’nden vermek amacıyla Belediye Başkanı Mehmet Yurtman’ı ziyaret ettiklerini belirten İbrahim Gül, genel merkezin takdiriyle adaylığın kendisine nasip olduğunu söyledi ve Yurtman’a desteklerinden dolayı teşekkür etti. Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman’dan aldığı hayır dualarıyla moral depolayan İbrahim Gül, Cumartesi günü saat 14.00’da yapacağı mitinge de Başkan Yurtman’ı davet etti.

Karayılan Belediye Başkanı Mehmet Yurtman da yaptığı konuşmada, İbrahim Gül’ün seçim startını Karayılan’dan vermesi nedeniyle dua etti ve başarılar diledi.

MHP İskenderun İlçe Başkanı Turan Bozkurt ise, adaylık yarışında Yurtman ve Gül’ün kendileri için eşit değerde olduğunu belirterek, Yurtman’a partiye ve Karayılan’a sunduğu katkılardan dolayı teşekkür etti.Oldukça neşeli geçen sohbette, bölgede MHP’nin gücü ve diğer partilerin aday durumları konularından bol-bol kritikler yapıldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here