Kırmızıoğlu’ndan Meslektaşlarına Anlamlı Ziyaret

0
141

riyad kırmızıoğlu42Cumhuriyet Halk Partisi Hatay Milletvekili Adayı Doktor Riyat Kırmızıoğlu, eşi Doktor Selda Kırmızıoğlu ile birlikte yıllarca çalıştığı İskenderun Devlet Hastanesi’nde Başhekim Doktor Veysel Yıldırım’ı, meslektaşlarını, hemşireleri ve hasta ile hasta yakınlarını ziyaret etti.

İskenderun Devlet Hastanesi’nde Başhekim Doktor Veysel Yıldırım’a nezaket ziyaretinde bulunan Doktor Riyat Krımızıoğlu, hastanenin son durumu hakkında bilgi aldı ve karşılıklı fikir alış verişinde bulundu.

Hastane ziyaretinde meslektaşları, hemşireler, hasta ve hasta yakınları tarafından sıcak bir şekilde karşılanan Dr. Riyat Kırmızıoğlu, gururla görev yaptığı hastanede birlikte çalıştığı arkadaşlarıyla da hasret giderdi.

riyad kırmızıoğlu43

Samimi ve sıcak bir ortamda gerçekleşen İskenderun Devlet Hastanesi ziyaretinde hemşireleri de ziyaret eden CHP Hatay Milletvekili Adayı Dr. Riyat Kırmızıoğlu, tüm hemşirelerin hemşireler gününü kutladı ve eşi Dr. Selda Kırmızıoğlu ile birlikte karanfil dağıttı.

Hastanenin hasta servisi ile acil servisinde hastaları ziyaret eden Dr. Riyat Kırmızıoğlu, uzun yıllar görev yaptığı hastanede eski çalışma arkadaşlarıyla, hastalarla sohbet etti ve hastalara geçmiş olsun dileklerini iletti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here