Kırıkhan Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası Arasında Sözleşme İmzalandı

0
78

kırıkhan bld bşk2Kırıkhan Belediyesi ile Belediye-İş Sendikası arasındaki kadrolu işçi toplu sözleşmesi anlaşmayla sonuçlandı.

Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz ve Belediye-İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Abdi Ataç arasında yapılan görüşme neticesinde 2017 yılı için devlet memurlarına verilen zam ve enflasyon farkı oranında artış yapılarak 2017 yılına ait kadrolu işçi toplu sözleşmesine imza attılar.

10.01.2017 tarihinde Kırıkhan Belediyesi Başkanlık makamında yapılan görüşmeye Kırıkhan Belediye Başkanı Ayhan Yavuz, Belediye-İş Sendikası Hatay Şube Başkanı Abdi Ataç, Belediye Başkan Yardımcısı Uğur Polat, Belediye-İş Yönetim kurulu Üyesi İbrahim Telli ve Belediye-İş İşçi Temsilcisi Meral Coşkun katıldılar.

Başkan Yavuz sözleşmenin imzasından sonra yaptığı açıklamada; “Hepimiz Kırıkhan’ımızın birer ferdiyiz. Kırıkhan’a hizmet etmek amacıyla yola çıktık. Halkımız için yaptıklarımız ortada. Bu güne kadar ne yaptıysak halkımız için yaptık, yapmaya da devam edeceğiz. Belediyemizin birer ferdi olan kadrolu işçilerimizin de 2017 yılı toplu sözleşmesini imzalıyoruz. Her iki tarafa da teşekkür ediyor, hayırlara vesile olmasını diliyorum” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here