Kentte Yol-Kaldırım-Asfalt Çalışmaları Sürüyor

0
89

bld-yol yapımı1Kent genelinde yol, kaldırım, asfalt çalışmaları tüm hızıyla devam ediyor. İskenderun Belediyesi Fen İşlerine Müdürlüğüne bağlı ekipler Denizciler otoban üst geçidi çevresindeki kavşakta ve yollarda ekipler bakım, onarım ve düzenleme çalışması yapıyor.

İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaptığı açıklamada, mahallelerde asfalt ve kaldırım çalışmalarına ara vermeden devam ettiklerini belirterek; “İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz mahalle ve sokaklarda kaldırım, asfalt ve asfalt yama çalışmaları tüm hızıyla devam ettiriyor. İskenderun gelişen, geliştikçe ihtiyaçları artan bir ilçe konumunda. Biz de İskenderun Belediyesi olarak bu ihtiyaçlara cevap vermek için ara vermeden çalışıyoruz. Ekiplerimiz tüm mahallemize de eksiksiz hizmet ulaştırmak için özveriyle çalışmaktadır.

Yol yapım ve ihtiyaç duyulan bölgelerde açılan yeni imar yollarıyla, yaya ve araç trafik akışını rahatlatan İskenderun Belediyesi Fen İşleri Müdürlüğü ekiplerimiz, kaldırım yapımı ve parke taş döşemeden bordür kaplamaya kadar her alanda çalışmalar yapıyor. Planlamada öncelik isteyen bölgelerde çok sayıda ekiple eş zamanlı olarak gerçekleştirilen çalışmalar, kentte hem yaya hem de trafik akışını rahatlatıyor. Birçok mahallede cadde ve sokaklarda bozulan yolların asfalt yama ile onarım çalışmaları devam ederken, diğer ekipler tarafından da yol yapım ve kaldırım çalışmaları sürdürülüyor” ifadelerini kullandı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here