Kent Protokolü, Esnaf Oda Başkanlarıyla Bir Araya Geldi

0
29

HESOB Başkanı Teksöz; “Başkan Tosyalı İskenderun İçin Bir Şans”

Ahilik Haftası dolayısı ile kent protokolü, kahvaltı programında Oda Başkanları ile bir araya geldi. Belediye 2’nolu sosyal tesislerinde İskenderun Belediye Başkanı Fatih Tosyalı tarafından düzenlenen kahvaltı programına İskenderun Kaymakamı İskender Yönden, Antakya Belediye Başkanı İzzettin Yılmaz, HESOB Başkanı Kadir Teksöz, HESOB Başkan vekili Erol Akın, Belediye Başkan yardımcıları ve oda başkanları katıldı.

Oda Başkanlarının talepleri ve çözüm yolları noktasında karşılıklı fikir alışverişinde bulunulan toplantıda bir konuşma yapan Başkan Fatih Tosyalı; “Toplantımızı bir hafta önce düzenleyecektik. Bu zamana kısmet oldu. Tüm esnaflarımızın Ahilik Haftasını kutluyorum. Belediye olarak her zaman esnaflarımızın yanındayız. Oda başkanlarımız ile sürekli iletişim halindeyiz. Katılımlarınızdan dolayı sizlere teşekkür ediyorum” dedi.

HESOB Başkanı Kadir Teksöz ise yaptığı konuşmada Belediye Başkanı Fatih Tosyalı’yı başkan olmadan öncede tanıdıklarını belirterek; “Sayın Başkanımıza esnafın her daim yanında olduğu için teşekkür ediyoruz. Sayın Tosyalı İskenderun için bir şanstır. Kendisinin bölgeye birçok hizmet edeceğine inanıyoruz. Gelecek sene Ahilik kutlamalarını İskenderun’da yapmayı planlıyoruz. Bu konuda başkanımız ile görüştük. Başkanımıza çalışmalarında başarılar diliyoruz” şeklinde konuştu.

Yapılan konuşmaların ardından Oda Başkanları Belediye Başkanı Tosyalı’ya teşekkür ederek çalışmalarında başarılar dilediler. Programda oda başkanları esnafın sorun talep ve önerilerini Başkan Fatih Tosyalı’ya ilettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here