Kan Bağışı Kampanyasına Yoğun İlgi

0
74

kan bağışı1Acil Tıp Teknisyen ve Teknikerleri Derneği Hatay İl Başkanlığı ve Kızılay İskenderun Şubesi iş birliğiyle ‘Hayat Kurtaran Ellerden, Şifa Bekleyen Yüreklere” sloganıyla kan bağışı kampanyası gerçekleştirildi.

Önceki gün İskenderun’da Anıt Alanında gerçekleştirilen kan bağışı kampanyasına Acil Tıp Teknisyen ve Teknikerleri başta olmak üzere çok sayıda vatandaş da ilgi gösterdi.

kan bağışı2

Acil Tıp Teknisyen ve Teknikerleri Derneği (ATTDER) Hatay İl Başkanı Özkan Aydar yaptığı açıklamada; “ATTDER Hatay İl Başkanlığı ve Kızılay İskenderun Şubesi iş birliğinde “Hayat Kurtaran Ellerden, Şifa Bekleyen Yüreklere sloganıyla gerçekleştirdiğimiz kan bağış etkinliğine destekleri için İskenderun halkımıza, Meslektaşlarımıza, Öğrenci arkadaşlarımıza çok teşekkür ederiz.

Ayrıca etkinlik alanına ziyaretleri için İl Sağlık Müdür Yardımcılarımız Dr. Oğuz Ekinci, Yamluha Coşkun’a ve İl Ambulans Servisi Başhekimi Dr. Hüseyin Bayramoğlu’na teşekkür ederiz. Kızılay’ın İhtiyaç Çağrısına tüm Türkiye’de olduğu gibi İlimizde de sessiz kalmayıp emek harcayan tüm destekçilerimize minnettarız” dedi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here