Kadın Kursiyerler ve Öğretmenleri Sohbet Toplantısında Bir Araya Geldi

0
75

kültürevi toplantıİskenderun Belediyesi Kadın Kültür, Sanat ve Eğitim Merkezleri’nin kursiyerleri ve öğretmenleri, İskenderun Belediyesi Sosyal Tesis 3’te bir araya geldi. Kadın Kültür evleri kursiyerleri ve öğretmenlerin sohbet ve kaynaşma toplantısına, Belediye Başkanı Yusuf Civelek’in eşi Dr. Ümran Civelek de katıldı.

İskenderun Belediyesi Kültür ve Sosyal İşler Müdürü Esma Ger’in de eşlik ettiği sohbet toplantısında, Kadın Kültür Sanat ve Eğitim Merkezleri’nin bazı kursiyerleri de bir yandan kurs çalışmasını sürdürdü.

Deniz kenarındaki İskenderun Belediyesi Sosyal Tesis 3’te, sohbet etme imkanı bulan kursiyerler ve öğretmenleri, bu güzel ortamın tadını çıkardı. Sohbet toplantısı, Kadın Kültür Sanat ve Eğitim Merkezlerindeki kursiyerler ve kurslara katılan İskenderun Halk Eğitim Merkezi öğretmenleri ve gönüllü öğretmenlerin bir araya gelmesi, kaynaşması amacıyla düzenlendi.

Kadın Kültür Evleri’nde Kurslar Sürüyor…

Kadınların sosyal ve kültürel etkinliklerle kendilerini geliştirmeleri, bilgi ve beceri sahibi olmaları amacıyla çalışmalarını yürüten beş adet İskenderun Belediyesi Kadın Kültür Sanat ve Eğitim Merkezinde, kadınlarımıza çeşitli branşlarda ücretsiz ve sertifikalı kurslar veriliyor. Merkezlerde, okuma-yazma, bilgisayar, İngilizce, el sanatları, dikiş, rölyef, resim, seramik, ebru, ahşap boyama, pasta-yemek, gümüş işlemeciliği, takı tasarım, el örgüsü, tiyatro kursları veriliyor.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here