İskenderun’da Yol Yapım Çalışmaları Devam Ediyor

0
102

yol çalışması1Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş’ın öncülük ettiği il genelindeki yol yapım, bakım ve onarım seferberliği kapsamında HBB Fen İşleri Daire Başkanlığı ekipleri özverili çalışmalar gerçekleştiriyor.

Ulaşımda kalitenin artması hedefiyle çalışan HBB ekipleri, ihtiyaçların önceliğine göre kademe kademe ilerlettiği yol yapım hizmetleri kapsamında İskenderun’da D400 Karayolu ve Prof. Dr. Muammer Aksoy Caddesinde 2860 metre beton asfalt çalışması gerçekleştirdi.

Hatay’ın her ilçesinde mevsim koşullarının etkisiyle bozulan ve deforme olan yollarda can ve mal güvenliğini olumsuz etkileyecek yollarda önemli çalışmalar gerçekleştiren HBB, İskenderun’un trafik yükünü çeken ve önemli işlek güzergahlarından biri olan caddedeki beton asfalt çalışmalarını tamamlayarak vatandaşların hizmetine sundu.

yol çalışması2

Şiddetli yağışların etkisiyle vatandaşların büyük sıkıntı yaşadığı yolda ivedi ve kalıcı çalışmalar gerçekleştiren ekipler, beton asfalt çalışmaları ile yolu ulaşıma müsait, modern ve güvenli hale getirdi.

Gerçekleştirilen çalışmaların ardından güzergahı kullanan yaya ve sürücüler ulaşım konusunda rahatlarken, çalışmalar hakkında görüşlerini bildiren vatandaşlar sunduğu hizmetlerle sorunlara kalıcı ve hızlı çözümler üreten Hatay Büyükşehir Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a ve HBB ekiplerine teşekkür ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here