İskenderun Polisi Bu Kez Meyve Sebze Satıcılarıyla Bir Araya Geldi

0
76

İlçemizin tüm kesimleri ile bir araya gelip Huzur Toplantıları düzenleyen İskenderun Polisi, bu kez sebze meyve satıcılarının sorunlarını dinledi. İskenderun İlçe Emniyet Müdür Yardımcı Selçuk Çolak, Toplum Destekli Polislik Büro Amiri Ahmet Pürmüslü, Şehit Haydar Polis Merkezi Amiri Şeref Dal, Sebze Meyve Satıcıları / Manavlar Odası Başkanı İhsan Bilen ve oda üyesi esnaflar Huzur Toplantısında bir araya geldiler.

İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Çolak; “Sosyal yaşamda kötülüğü ve kötü insanları yok etmek mümkün değildir, yapılması gereken çevresine duyarlı sorumluluk sahibi bireyler yetiştirmektir, polisin her an her yerde olması mümkün değildir ama vatandaşın her an her yerde olması mümkündür, çevrede suç oluşturabilecek şüpheli olay, kişi ve araçları polise bildirin, bizim kapımız yirmi dört sizlere açık, biz sizin için varız” dedi.

İlçe Emniyet Müdür Yardımcısı Selçuk Çolak, katılımcılardan camlarını açık bırakmamaları, kapılarını kilitlemeleri ve işyerlerine kamera taktırmasını istedi. Ayrıca son dönemlerde artan kontör dolandırıcılığına karşı da vatandaşların dikkatli olması gerektiğini belirtip, “Polis ve adli makamlar hiçbir zaman vatandaştan para istemez” dedi.

Bu tür toplantıların daha sık yapılmasını isteyen katılımcılar, toplantıdan dolayı İlçe Emniyet Müdürlüğü görevlilerine teşekkür ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here