Anadolujet Büyümeye Devam Ediyor

0
202

Hatay’da tercih edilen havayolu şirketlerinden biri olan Anadolujet, kendini büyütmeyi sürdürüyor. Önümüzdeki aylarda,  Ankara’nın yanı sıra İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanı’ndan da haftada yedi sefer sayısı düzenleyeceklerini bildiren Anadolujet yetkilileri, önümüzdeki günlerde Hatay-Kıbrıs seferlerinin de Pazar hariç her gün düzenleneceğini duyurdular.

Anadolujet Bölgesel Uçuşlar Başkan Vekili İbrahim Doğan, Hatay Satış Müdürü Mehmet Murat Gürçay ve Anadolujet Tanıtım-Pazarlama Koordinatörü Mustafa Cem Faikoğlu, yenilikleri anlatmak üzere, Antakya Belediye Başkanı Doç.Dr. Lütfü Savaş’a nezaket ziyaretinde bulundu.

Anadolujet Bölgesel Uçuşlar Başkan Vekili İbrahim Doğan, ziyarette, vatandaşların, yaz tarifesinin başladığı Nisan ayından itibaren, Türkiye’nin iç hatlarda en fazla noktasına uçuş düzenleyen Anadolujet ile daha fazla noktaya, daha fazla uçuşla seyahat etmek imkânı bulabileceğini söyledi. 1 Haziran 2013 tarihi itibariyle Ankara’nın yanı sıra İstanbul Sabiha Gökçen Hava Limanı’ndan da haftada yedi sefer sayısı ile gerek Anadolu’yu gerekse dünyayı Hatay ile buluşturacaklarını, şehrin turizm gelirlerine ve ekonomik gelişimine önemli katkı sağlayacaklarını ifade eden Doğan, “31 Mart 2013 tarihinden sonraki uçuşları için 49 TL promosyon fiyatıyla Hatay bileti satışlarına başlayan Anadolujet, önümüzdeki günlerde Hatay-Kıbrıs seferlerini Pazar hariç her gün düzenleyecek” dedi.

Yapılan ziyaretten dolayı duyduğu memnuniyeti ifade eden Antakya Belediye Başkanı Doç. Dr. Lütfü Savaş, turizm, seyahat ve iş amaçlı ilimize gelen ziyaretçi sayısının, her yıl bir önceki yıla göre artış gösterdiğini vurgulayarak; “İlimizi ziyaret eden misafirlerimizin büyük bir kısmı son yıllarda ülkemizin gelişmesine paralel olarak büyüyen havacılık sektörünün imkânlarını kullanarak bu seyahatleri gerçekleştirmektedirler. Anadolujet ilimize ve yurt içinde birçok noktaya düzenlemiş olduğu bölgesel uçuşlarda, Hatay’ın var olan değerlerini hava yolu ile seyahat eden yolcularına tanıtarak, ilimizin bu alanda gelişmesi ve tanınmasına önemli bir katkı sağlayacaktır” diye konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here