İskenderun Belediyesi’nde Halk Günleri Devam Ediyor

0
38

İskenderun Belediyesi tarafından Halk Günü uygulaması devam ediyor. İskenderun Belediyesi’nin geleneksel hale getirdiği ve vatandaşların yoğun ilgi gösterdiği Halk Günü’nde, halkın istek, sorun, görüş ve önerilerini dinleyen İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil yaptığı açıklamada, Halk Günleri’nin vatandaşların sorunlarını hızlı bir şekilde çözüme kavuşturmak için önemli olduğunu belirtti.

Başkan Seyfi Dingil; “Göreve başladığımız günden bugüne kadar, halkımızla iç içeyiz. Bizim için, her gün halk günü ama halkımızla daha rahat iletişim kurmak, onların sıkıntılarına daha fazla zaman ayırmak ve haftanın diğer günlerinde ise projelerimiz üzerinde sağlıklı çalışmalar yapabilmek amacıyla Salı gününü Halk Günü olarak belirledik. Her Salı günü vatandaşlarımızla doğrudan ve randevusuz bir şekilde, bir araya geliyoruz” dedi.

Vatandaşların sorunlarını, istek ve taleplerini dinliyor, onlara çözüm bulmaya çalıştıklarını belirten İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Bundan sonrada uygulamamız devam edecek. Sıkıntısı olan, bizden isteği olan tüm hemşerilerimizi, Salı Günleri belediyemize bekliyoruz. Vatandaşın sorununu bizim sorunumuz olarak görüyoruz. Halka hizmet hakka hizmettir. Sorunlar ancak ortak akıl ile çözülür. Belediyemizin imkânları ölçüsünde elimizden geldiğince halkımıza yardımcı olmaya çalışıyoruz” diye konuştu. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here