İskenderun Belediyesinde Halk Günleri Devam Ediyor

0
81

bld-halk-gunu10İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil tarafından her hafta düzenlenen halk günleri devam ediyor. Belediye Başkanı Seyfi Dingil, Başkanlık makamında vatandaşlarla bir araya gelerek istek ve taleplerini dinliyor.

Bugüne kadar aralıksız ve randevusuz olarak düzenlenen Halk günlerinin devam edeceğini vurgulayan Başkan Seyfi Dingil; “Vatandaşlarımıza yardımcı olmak için elimizden geleni yapıyoruz. Vatandaşlarımızın sorunlarını belediye imkânları ölçüsünde gidermeye çalışıyoruz. Demokrasinin en önemli temellerinden birisi de birlik olup, ortak karar almaktır. Biz insan odaklı bir belediyecilik anlayışı ile çalışıyoruz.

bld-halk-gunu11

Bu kapsamda vatandaşlarımızın her türlü talep ve şikâyetlerini birebir dinleyip, çözüm yolları bulmak ve vatandaşlarımıza hizmet odaklı yönetim anlayışı ile yaklaşmak amacıyla başlatılan “Halk Günü” uygulaması devam etmektedir. Sorunları, ihtiyaçları birinci ağızdan dinleyip değerlendirmelerimizi ona göre yapıyoruz. Toplumsaldan kişisel sorunlara varıncaya dek her dertle ayrı ayrı ilgileniyoruz. Tüm hizmetlerimiz insan odaklıdır. Hedeflerimizi birlikte yakalayacağız” diye konuştu.

Öte yandan halk gününe katılan vatandaşlar ise Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e bu uygulamasından dolayı oldukça memnun olduklarını ifade ederek hem çalışmalarından dolayı hem de halk günü düzenleyerek birebir görüşme fırsatı verdiği için teşekkür ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here