İskenderun Belediyesi Yaz Spor Okulları Başladı

0
121

yaz spor okulu1İskenderun Belediyesi yaz spor okulları belediye sahil kompleksinde düzenlenen törenle başladı. İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, spora ve sporcuya destek olmaya çalıştıklarını söyledi.

Düzenlenen törende bir konuşma yapan İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, yaz spor okullarını her yıl düzenlediklerini belirterek; “Bu yapılan hizmet önce kendinize faydalı sonra ailenize faydalı olan bir faaliyettir. Allah nasip ederse yarın iyi bir sporcu olduğunuzda herkese faydalı bir birey olacaksınız. İnşallah bu faydayı maksimum seviyeye çevirmek için biz de elimizden gelen her türlü imkânı sağlayacağız” dedi.

yaz spor okulu2

Sporun sağlığa etkisinden bahseden Başkan Seyfi Dingil; “Bu yaptığınız spor sayesinde sağlığınız ve zihniniz daima yerinde olacak. Bu sayede derslerinizde de çok başarılı olacaksınız. Spor, sizi birçok kötü alışkanlıktan geri bırakıyor. Dolayısı ile ben hocalarımıza çok teşekkür ediyorum. Bizler toplumun her kesimine hizmet götürme gayretindeyiz. Hizmetlerimiz bundan sonrada devam edecek. Bizlere bu kurslarda destek veren İlçe Milli Eğitim Müdürlüğümüze teşekkür ediyorum” dedi.

yaz spor okulu3

Yapılan konuşmaların ardından yaz spor okullarının açılışı gerçekleştirildi. Ardından Başkan Seyfi Dingil, tek-tek sporcularla ilgilenerek hatıra fotoğrafı çektirdi. Düzenlenen açılış törenine İlçe Milli Eğitim Müdürü Ahmet Güven, meclis üyeleri, sivil toplum kuruluşlarının temsilcileri sporcular ve aileleri de katıldı.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here