İKEM’li Minikler, Yabancı Dilde Hünerlerini Sergilediler

0
403

İKEM Koleji, 2-A, 2-B, 2-C öğrencileri ve sınıf öğretmenleri Özcan Özsu, Burak Yıldız, Ömür Öcal, İngilizce Öğretmeni Feyza Belli, Almanca Öğretmeni Ayşe Aral ve Müzik Öğretmeni Hülya Orhan tarafından oyun, şarkı ve oratoryo gerçekleştirildi.

İKEM Kırmızı Salonda öğretmenler ve öğrencilerin hazırladıkları gösteriyi, velilerine sergileyen minik öğrenciler İngilizce öğretmeni Feyza Belli Yönetiminde Kırmızı Başlıklı Kız’ı İngilizce olarak sahnede sergiledi.

Minik öğrenciler, Almanca öğretmeni Ayşe Aral öncülüğünde Loli Pop şarkılarını Almanca seslendirirken müzik öğretmeni Hülya Orhan yönetiminde ise oratoryo ve Andımızı şarkı olarak sergilediler. Salonda bulunan izleyiciler tarafından dakikalarca alkışlanan öğrencilerin mutlulukları gözlerinden okunuyordu.

Gösteri sonrası okul müdiresi Emine Çirkin, İKEM Kolejinde yabancı dillerin eğitiminin zorluğundan bahsederek; “Öğrencilerimiz 2. sınıf öğrencileri olmalarına rağmen dili ne derece etkili kullandıklarını yapmış oldukları oyunlar ve söylemiş oldukları yabancı dildeki şarkılarıyla hepimize göstermişlerdir. Öğrencilerimizin bu başarılarından dolayı hepsini tek-tek kutluyorum.”

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here