İGC’ye Yeşilköy ve Karakese Belediye Başkanlarından Ziyaret

1
163

Geçtiğimiz günlerde yeni yönetimini belirleyen İskenderun Gazeteciler Cemiyeti yönetimine bir ziyaret de Dörtyol’un Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu ve Karakese Belediye Başkanı Yusuf Soylu’dan geldi. Dün İGC’ye birlikte ziyaret gerçekleştiren belediye başkanları, basın mensupları ile bir süre sohbet etme imkânı buldu.

Dörtyol’un Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu ve Karakese Belediye Başkanı Yusuf Soylu, nezaket ziyareti gerçekleştirdikleri İskenderun Gazeteciler Cemiyeti’nde Başkan Şehmuz Aslan ile cemiyet yönetim kurulu üyeleri ile bir araya geldiler.

3. dönem cemiyet başkanlığı görevine gelen Şehmus Aslan’ın yapıcı ve toplayıcı bir yapıya sahip olduğunu söyleyen Yeşilköy Belediye Başkanı Selimoğlu; “Halkla bütünleştirici olmasından ötürü kendisine teşekkür ediyorum. Bundan sonra da aynı tutumu sergileyerek yol gösterici olur” dedi. Karakese Belediye Başkanı Soylu da yönetime bu yolda başarılar dilerken, dün şehit veren İskenderun halkına ve şehit yakınlarına da başsağlığı dileklerini iletti.

Sohbet ortamında gerçekleştirilen ziyarette Yeşilköy Belediye Başkanı Fatma Görgen Selimoğlu, yaklaşan yerel seçimlerde büyükşehir belediye başkanlığına, kamuoyunda dillendirilen Adalet Bakanı Sadullah Ergin’in aday olmaması halinde büyük şehir belediye başkanlığına adaylığını koymayı düşündüğünü ifade etti.

1 YORUM

  1. İLGİNÇ! Bu NE YÜZSÜZLÜK…. Kendisi hakkında belgelere dayanarak haber yapan gazetecileri hiç utanmadan tehdit eden belediye başkanı, hakkında adam öldürmeye azmettirme, rüşvet, yolsuzluk soruşturması sürerken, sicili temiz bir kişi gibi büyük şehir belediye başkanlığına aday olacağını ilan ediyor. Doğru, hanımefendi henüz yargılananamadı! Şaibeli sicili temiz! Kendisi hakkında TBMM’ne soru önergesi veren milletvekiline “Belden aşağı siyaset yapıyor” deyimini kullanırken, kendisinin belden aşağı ilişkilerini anlatan Dörtyolluların ayaklarına kurşun sıktırmaktan da geri kalmıyor bu hanımefendi….

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here