Hoş Geldin Minik Can Projesi Bin Aileye Ulaştı

0
157

bld-hosgeldin-bebek1İskenderun Belediyesi tarafından hayata geçirilen “Hoş geldin Minik Can ” projesi ile yeni doğan bebeklerin aileleri sevindirildi.

Yeni doğan bebeklerin ailelerine verilen “Hoş Geldin  Minik Can” seti ile ailelerin sevindirildiğini söyleyen Belediye Başkanı  Seyfi Dingil; “İlçemizdeki minik hemşerilerimize hoş geldin diyerek, ailelerinin mutluluğunu birlikte paylaşıyoruz. Belediyecilik hizmetleri doğumdan ölüme, tüm hayatı kapsayan uzun ve zorlu bir süreçtir. Yeni bebek sahibi olan aileleri proje ekibimiz ziyaret edip Hoş Geldin Minik Can Setini kendilerine teslim ediyorlar.

bld-hosgeldin-bebek2

Şu ana kadar birçok yerde ekibimizle 1000 aileye ulaştık. Çok mutluyuz. “Hoş Geldin  Minik Can” kampanyamız ailelerine ve bebeklere sürpriz olurken ailelerin de maddi anlamda yükünü hafifleten güzel bir kampanya. İskenderun Belediyesi olarak vatandaşımızın hayatlarının her anında hep yanında oluyoruz” şeklinde konuştu.

Aileler ise uygulamadan dolayı büyük bir memnuniyet duyduklarını belirterek çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here