Havuzlu Çarşıda Çalışmalar Son Aşamada

0
497

havuzlu-carsi3İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil, havuzlu çarşıda yapılan çalışmaları inceleyerek Fen İşleri ekiplerinden bilgiler aldı.

Başkan Seyfi Dingil, çarşı merkezinin modern hale getirildiğini belirterek; “Belediye olarak göreve geldiğimiz ilk günden bugüne kadar esnafımızın yanında olduk. Vatandaşlarımızın rahatça alışverişlerini yapabilmeleri için çeşitli düzenlemeler yaptık. Esnaflarımızda istişare halinde olarak yenileme çalışmaları başlattık. Şuan da düzenleme yapılan yerlerdeki esnaflarımız uygulamadan memnun. Vatandaşlarımız ise çalışmalardan dolayı teşekkürlerini iletiyor” dedi.

havuzlu-carsi4

Işıklı Balonlar Takılıyor

Havuzlu çarşıdaki çalışmaların son aşamaya geldiğini ifade eden Başkan Seyfi Dingil; “Çarşıda ilk olarak parke ve karo, mermer döşeme çalışmaları tamamlandı. Ardından çarşıda yürüyüş alanı genişletildi. Şimdi ışıklandırma çalışmaları yapılıyor. Bu kapsamda çarşıya renk katacağını düşündüğümüz ışıklı balonlar monte ediliyor. Yapılacak olan çiçeklendirme, peyzaj çalışmalarının ardından havuzlu çarşı yeni hali ile vatandaşların hizmetine açılacak. Her şey İskenderun için” şeklinde konuştu.

Havuzlu çarşıdaki esnaflarda Başkan Seyfi Dingil’e teşekkür ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here