HATSU, Dönmez Esnafının Sesine Kulak Verdi

0
54

hatsu-dönmezHatay Büyükşehir Belediyesi Su ve Kanalizasyon İdaresi Genel Müdürlüğü (HATSU), esnaf ve vatandaşların taleplerine hizmetle karşılık verilerek memnuniyet odaklı çalışmalar yapıldığını duyurdu.

Altyapıda bulunan kanalizasyon ve yağmursuyu hatlarını sorunsuz bir şekilde işlevini yapması amacıyla projelerin devam ettiğini bildiren Genel Müdürlük, İskenderun Dönmez Mevkii esnaflarının şikâyetine anında kulak verilerek altyapı sorununu yeni hat döşenerek giderildiğini açıkladı.

Yıllardır kullanılarak eskiyen ve deforme olarak vatandaşlara sorun oluşturan hatları ortadan kaldıran HATSU, İskenderun ilçesi E-5 karayolu üzeri Dönmez Mevkii’nde bulunan iş yerlerinin tıkanma sorunu yaşaması üzerine 200’lük borular ile 60 metre yeni hat döşendiğini ve muayene bacalarının yerleştirilmesiyle ana hatta bağlantılarının yapıldığını aktardı.

Bölgede oluşan tıkanıklığın açılmasıyla rahatlayan iş yeri sahipleri, HATSU’nun hızlı ve çözüm odaklı gerçekleştirdiği projeden dolayı memnuniyetlerini dile getirerek çalışan ekiplere teşekkür ettiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here