Spor Toto 2. Lig Kırmızı Grup temsilcimiz Hatayspor, bu hafta sonunda karşılaşacağı İnegöl maçına iddialı bir şekilde hazırlanıyor. Maşuklu Mahallesinde bulunan Hatayspor Osman Çalğın Eğitim ve Dinlenme Tesislerinde çalışmalarını sürdüren Bordo-Beyazlılar, İnegöl maçından mutlak galibiyet bekliyor. Teknik Direktör Ahmet Taşyürek idaresinde devam eden antrenmanlarda futbolcular, istekli ve azimli bir şekilde çalışmalarını sürdürüyor.
Öte yandan Hatayspor Teknik Direktörlüğünden istifa eden Ahmet Taşyürek’in bu kararı Hatayspor yönetimi tarafından kabul edilmedi. Hatayspor yönetim kurulundan yapılan açıklamada; “Hatayspor’da 2,5 yıldır görev alan Teknik Direktör Ahmet Taşyürek’in görevinden istifası tarafından kabul edilmedi, Ahmet Hoca ile yola devam kararı alındı” ifadelerine yer verildi.