Hassa ve Kırıkhan İlçe Başkanlarından Belediye Başkanı Seyfi Dingil’e Ziyaret

0
43

Hassa AK Parti Hassa İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret etti.

Ziyaretten duyduğu memnuniyeti dile getiren Belediye Başkanı Seyfi Dingil; “Sorumluluk alanlarımız farklı olsa da bir tek sorumluluğumuz var, o da bu millete hizmet etmek. Bizler belediye nezdinde, sizler teşkilat nezdinde halka hizmet ediyorsunuz. Bizler yönetim kurulu üyelerimiz, kadın kolları üyelerimiz, gençlik kolları üyelerimiz, mahalle temsilcilerimizle birlikte her zaman çok güzel ve uyumlu bir çalışma içerisindeyiz” dedi.

Hassa AK Parti Hassa İlçe Başkanı Mehmet Yılmaz ve Kırıkhan İlçe Başkanı Ömer Erdal Çelik ise Hatay genelinde ilçe belediyelerine ve teşkilatlara nezaket ziyaretlerinde bulunduklarını belirterek, çalışmalarında Başkan Seyfi Dingil’e başarılar dilediler.

Beyazay Derneğinden Ziyaret

Öte yandan Mersin Beyazay Derneği Başkanı Gökhan Arsu’da İskenderun Belediye Başkanı Seyfi Dingil’i makamında ziyaret ederek derneğin çalışmaları ve faaliyetleri hakkında bilgilendirmelerde bulundu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here