Günay; “Mübarek Sofrada Sıkıntıları Paylaşmaya Geldik!

0
73

kızılay derneği1Kızılay Derneği de Çelik İşçisine Destek Verdi

Kızılay Derneği İskenderun Şube Başkanı Ümit Günay; “Çelik işçisi gerek kan bağışları, gerekse ulusal ve uluslararası afetlerde Türk Kızılay’ının daima yanında olmuştur. Bugün de biz çelik işçisinin yanındayız” dedi.

Kızılay Derneği İskenderun Şube Başkanı Ümit Günay, çelik işçisi için Denizciler’de bir parkta iftar yemeği düzenledi. Düzenlenen iftar yemeğine, Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı Cengiz Gül, Mali Sekreter Bayram Altun, şube yönetim kurulu üyeleri, Sanayi ve Ticaret eski Bakanı Mehmet Dönen, CHP İskenderun ilçe teşkilatı yönetim kurulu üyesi Meliha Çaylı, Kızılay Derneği yönetim kurulu üyeleri ile çelik işçileri katıldı.

kızılay derneği2

Bayramda Çifte Mutluluk Yaşasınlar!

İftar yemeğinde konuşan Şube Başkanı Ümit Günay; “Bugün burada bu mübarek sofrada yönetim kurulumuz ve gönüldaşlarımızla birlikte çelik işçisinin sıkıntılarını paylaşma geldik. Çelik işçisinin haklarını alma konusunda özveri ile mücadele eden Çelik-İş Sendikası Şube Başkanı Sayın Metin Önde’yi, Sayın şube yöneticilerini, Genel Başkan Sayın Cengiz Gül nezdinde tebrike diyorum. Çelik işçisinin, idrak ettiğimiz bu mübarek günler sonunda arzu ettiklerini elde ederek Ramazan Bayramı’nı çifte mutluluk ile kutlanmasını diliyoruz. Çelik işçisi ve sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyoruz” diye konuştu.

Yoğun Destek İçin Teşekkür!

Günay’ın ardından söz alan Genel Başkan Cengiz Gül  ise; “Öncelikle Kızılay’ın vefasına, sonra da bu güzel iftar sofrasına sendikam ve arkadaşlarım adına teşekkür ediyorum. Bizler çelik-iş sendikasına her kesimden destek gelir dediğimizde boşuna konuşmamıştık. İşte görüldüğü üzere Kızılay Derneği de bizim yanımızda. Sivil toplum örgütlerimize, siyasi partilerimize, bölge belediye başkanlarımıza ve tüm bölge halkına yoğun destekleri için şükran, sevgi ve saygılarımızı sunuyoruz” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here