Gökpınar; “SÖRE, Partimizi İktidara Taşıyacak Önemli Bir Çalışmadır”

0
202

arsuz-sandik-orgutlenmesi1Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Sandık Örgütlenmesi Eğitimi’ne Hatay’da Katılan İlk Belediye Başkanı Oldu

Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha, Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Arsuz İlçe Teşkilatı tarafından gerçekleşen CHP Parti Okulu Sandık Örgütlenmesi Eğitimi (SÖRE)’ne katıldı. Parti eğitmenleri Bilgen Duman, Mustafa Gökpınar, İklime Kabasakal ve Hasan Değirmenci tarafından Gümüş Otel’de verilen eğitimlere Hatay’daki CHP’li belediye başkanları arasında ilk kez katılan belediye başkanı, Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha oldu.

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu’nun, ‘Mahalle/ köy temsilcileri ile birlikte sandık çevresi sorumlularının seçmenle kuracakları doğru ve etkin iletişim, seçim günü sandıkta elde edeceğimiz başarının anahtarı olacaktır’ mesajıyla başlayan eğitimlerde parti Eğitmeni Mustafa Gökpınar, eğitimlerin seçim varmış gibi çalışmak ve halka CHP’nin yanlarında olduğunu anlatacak temsilcileri yetiştirmek açısından önemli olduğunu belirterek; “Önemsediğimiz bir proje olan SÖRE, partimizi iktidara taşıyacak önemli bir çalışmadır. Eğitimlere katılım gösteren bütün partililerimizin yanı sıra, çalışmalarımızda bize desteklerini hiç bırakmayan, eğitimlerimizi baştan sona kadar takip eden CHP Arsuz İlçe Başkanımız Sayın Faik Çekin’e ve Hatay’da ilk kez eğitim alan Arsuz Belediye Başkanımız Sayın Nazım Culha’ya teşekkür ederiz” dedi.

Eğitimlere katılan Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha da halkla daha etkin iletişim kurmak, CHP’nin ilkelerini ve hedeflerini seçmene doğru anlatmak açısından SÖRE eğitimlerini önemsediğini belirterek, seçmenle sadece seçim dönemlerinde değil her zaman kurulacak olan doğru iletişimin partinin başarısına da olumlu katkı sunacağını ifade etti.

Eğitimleri büyük bir dikkatle dinleyen Arsuz Belediye Başkanı Nazım Culha daha sonra, SÖRE ikinci grup eğitimlerini tamamlayan kursiyerlere sertifikalarını takdim etti.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here