Gazetemizin 67. Yıldönümü Kutlama Mesajları

1
1067

kutlama mesajları2İskenderun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sayın Rızkullah Terbiyeli, Gazetenizin 67. yıldönümünü kutlar emeği geçen tüm çalışanlarınızı tebrik ederim. Yayım hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim. Saygılarımla

Uğur FIRAT

İskenderun Kuyumcular ve Saatçiler Odası Başkanı

İskenderun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sayın Rızkullah Terbiyeli ve değerli gazete çalışanları; 23 Temmuz 1947 tarihinde İskenderun’da kurulan ve kentin ilk gazetesi olma özelliğini taşıyan gazetenizin 67. yayın yılını yürekten kutluyor, daha nice başarılı yayınlar diliyorum.

Recep ÖZHAN

İSDEMİR Genel Müdürü

İskenderun Gazetesi Sahibi Sayın Rızkullah Terbiyeli, Yayın hayatına başladığı 1947 yılından bugüne, yerel basınımızın güzide bir temsilcisi olarak önemli bir hizmeti yerine getiren İskenderun Gazetesi’nin 67. yayın yılı nedeniyle, tüm yönetici ve çalışanlarını tebrik eder, çalışmalarınızda başarılar dilerim.

Can TEYMUR

Fil Filtre Genel Müdürü

Kentimizde 23.07.1947 yılında günlük olarak yayım hayatına başlayan İskenderun Gazetesinin kuruluşunun 67’inci yıldönümünü  kutluyor, Gazetenin İmtiyaz Sahibi Rızkullah Terbiyeli ve Yazı İşleri Müdürü İlyas Edip Terbiyeli başta olmak üzere tüm çalışanlarını tebrik ediyorum. Yayım hayatında başarılarınızın devamını diliyorum.

A. Cengiz GÜL

Çelik-İş Sendikası Genel Başkanı

 

İskenderun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sayın Rızkullah Terbiyeli, Gazetenizin kuruluşunun 67. yıldönümünde size ve gazeteye emek veren çalışma arkadaşlarınızı kutlar, daha nice yıllar temenni ederim.

Semir YAZICI

Mega Medya Grubu Genel Müdürü

İskenderun Gazetesi İmtiyaz Sahibi Sayın Rızkullah Terbiyeli ve gazete çalışanları; 23 Temmuz 1947 tarihinde İskenderun yerel basın-yayın camiasına katılan gazetenizin 67. yayın yılını yürekten kutluyor, daha nice başarılı yayınlar diliyorum.

Doğan SÜSLÜ

Gazeteci-Yazar

Sayın Rızkullah Terbiyeli, Gazetenizin 67. kuruluş yıldönümünü kutlar, başta şahsınız olmak üzere gazetenin yayınlanmasında emeği geçen tüm çalışanları tebrik ediyorum. Yayım hayatınızda başarılarınızın devamını diliyorum.

Yaşar GÜLLÜ

TSYD İskenderun Temsilcisi

 

İskenderun Gazetesi Sahibi Sayın Rızkullah Terbiyeli, Gazetenizin 67. kuruluş yıldönümünü kutlar, başta şahsınız olmak üzere; emeği geçen tüm çalışanlarınızı tebrik eder, yayım hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Nuri ERDENER

Gazeteci-Yazar

Sayın Rızkullah Terbiyeli, Gazetenizin 67. kuruluş yıldönümünü kutlar, başta şahsınız olmak üzere; emeği geçen tüm çalışanlarınızı tebrik eder, yayım hayatınızda başarılarınızın devamını dilerim.

Adil COŞKUNER

Erzin DHA Muhabiri

1 YORUM

  1. 1947 yılından bu yana habercilikte ilkleri yaşattığınız ve güzide ilçemiz İskenderun’un ismini verdiğiniz gazetenizin ilkeli duruşunu ve 67.Kuruluş yıl dönümünü kutlar, yerel basının bayrağını ilelebet en yükseklerde tarafsızca tutacağınızdan zerreyi miskal kadar bir şüphe içerisinde olmadığımızı ifade eder, gazeteciliğe de bir ivme kazandırdığınız için teşekkür ederiz. İskenderun Gazetesi emekçilerinin bu güzel ve anlamlı gününü kutlar, saygı ve sevgilerimizi sunarız.

    MEHMET BİLEN
    CHP Belen İlçe Baş.Yön.Kur.Üyesi
    Bilişim Sorumlusu

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here