Esnaf Oda Başkanları Arsuz Çetillik’de Halkın Bahar Bayramını Kutladı

0
163

esnaf oda başkanları2İskenderun Esnaf Oda Başkanları Arsuz’un Gözcüler Çetillik mahallesinde vatandaşların bahar bayramına ortak oldular.

Her Yıl 14-15 Nisan tarihleri arasında Arsuz Çetillik Mahallesinde kutlanan Bahar şenlikleri kapsamında Esnaflar tezgahlarını açarken, vatandaşlar da aileleri ile birlikte mesire alanlarında hem alış veriş yaptılar hem de piknik yaparak, baharın gelişini kutladılar.

Hatay Esnaf Odaları Başkan Yardımcısı Uğur Fırat ve İskenderun Esnaf Oda Başkanları da Çetillik’te kutlanan Bahar bayramına katıldılar. Arsuz esnafına hayırlı işler dileyen Esnaf Oda başkanları vatandaşların bu mutlu günlerinde yanlarında oldular.

esnaf oda başkanları3

Hatay Esnaf Odaları Başkan yardımcısı Uğur Fırat; “Arsuz Çetillik mahallesinde oda başkanlarımız ile birlikte halkımızın ve esnafın bayramını kutluyoruz. Bu tür bayramlar ve etkinlikler hoş görü kenti olan İskenderun Arsuz ve çevresinde birlik ve beraberliğimizin pekişmesine vesile olacağı düşüncesi ile tüm esnaf oda başkanlarımız ile birlikte Gözcüler Çetillik halkımızın bahar bayramını kutlamak ve hayırlı işler temennisi ile bugün Arsuz Çetillik mahallesine geldik” dedi.

İskenderun Şoförler ve Otomobilciler Odası ikinci Başkanı ve Arsuz Temsilcisi Zekeriya Kirmit de ziyaretten ötürü memnuniyetini dile getirerek; “Her zaman yanımızda olan sorunlarımızı dinleyen ve çözüm bulmak için çaba sarf eden esnaf oda başkanlarımızın bizleri böylesi anlamlı bir günde ziyaret etmelerinden dolayı onur duyduk” şeklinde konuştu.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here