Erzin Belediyespor’un Antalya Kampında Neşe Hakim

0
211

erzin-bldspor-43Spor Toto 3. Lig 1. Grupta mücadele eden temsilcimiz Erzin Belediyespor’un devre arasından yararlanarak gittiği Antalya’nın Belek ilçesindeki kamp çalışmalarında neşe hakim. Erzin temsilcisi, sabah ve öğleden sonra olmak üzere Belek Limak Akredia Oteli tesislerinde Teknik Direktör Recep Aydemir nezaretinde günde çift idman yaparak ikinci yarıya hazırlanıyor. Erzin Belediyespor’da kamp kadrosunda bulunan tüm futbolcuların hırslı ve azimli olmaları dikkatlerden kaçmıyor.

erzin-bldspor-44

Takıma Takviye Yapılacak

Erzin Belediyespor Genel Kaptanı Erdal Gürsoy, takıma takviye yapacaklarını belirterek; “Teknik Direktörümüz Recep Aydemir’in tavsiyesi üzerine takımımıza 4-5 futbolcuyu takviye yapmayı arzuluyoruz. Bu futbolcularla da görüşmelerimiz sürüyor” dedi.

erzin-bldspor-45

Erzin Belediye Spor’un Teknik Direktörü Recep Aydemir ile yardımcıları Ali Toprak, Halil Akkuş ile Ali Gürsoy, takımı ikinci yarıya en iyi şekilde hazırlayabilmek için yoğun çaba içerisinde olmaları dikkatlerden kaçmıyor.

Bu arada Erzin Belediye Spor’un Antalya Belek Limak Akredia oteli tesislerindeki kamp kadrosunda alp yapıdan çağrılan Ender, Ali ile Sefa forma kapabilmek tempolarını yükselttiler.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here