Emniyet Güçleri Gençlerimizi Zehirleyenlere Fırsat Vermiyor

0
40

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü, hız kesmeden sürdürdü çalışmalar kapsamında Aralık ayının son haftasında gerçekleştirdiği operasyonlarda 8 kişi hakkında yasal işlem yaptı.

İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğü tarafından rutin olarak sürdürülen operasyonlar dahilinde, Narkotik Suçlar kapsamında 22/12/2017 ile 29/12/2017 tarihleri arasında meydana gelen 8 olaya yönelik Narkotik Suçlarla Mücadele (NSM) Grup Amirliği ekiplerince başarılı operasyonlar gerçekleştirildi. Söz konusu operasyon neticesinde 8 şahıs hakkında yasal işlem yapılırken, ayrıca 27 gr. Esrar maddesi, 1 adet Captagon uyuşturucu hap, 6 adet Extasy uyuşturucu hap ele geçirildi.

Operasyonlar sonrası yapılan açıklamada; “İskenderun İlçe Emniyet Müdürlüğümüzce; Halkımızın güven, huzur ve sükûnu başta olmak üzere, gençlerimizin ve çocuklarımızın, kötü ve zararlı alışkanlıklardan  (alkol düşkünlüğü, uyuşturucu madde bağımlılığı, suç işleme, kumar ve benzeri kötü ve zararlı alışkanlıklar) korunması amacıyla yürütülen çalışmalar titizlikle ve hassasiyetle sürdürülmektedir.

İlçemizde başta kolluk kuvvetleri ve istihbarat birimleri olmak üzere, tüm kamu kurum ve kuruluşlarımızca vatandaşlarımızın güven, huzur ve sükûnu için özveri ve uyum içerisinde görev ifa edilmekte olup, bugüne kadar gerçekleştirilen operasyonlar ile yürütülen çalışmalarımız kararlılık ve ciddiyetle devam edecektir” denildi. (Haber: İlyas Edip TERBİYELİ)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here