Elektrik Kesintisi Yapılacak

0
46

elektrik kesintisi3Toroslar Elektrik Dağıtım A.Ş. İskenderun İlçe İşletme Operasyon Merkezi Şebeke Operasyonları Takım Yöneticiliği tarafından verilen bilgiye göre; Atlas Enerji 380 KV İletken Çekimi tesis çalışmalarından dolayı; Sarıseki Beldesi, Denbirport Liman Tesisi, Kaan İnşaat, Okullar Mevkii, Sağlık Ocağı mevkii, Belediye Binası, Meskenler, Hasan Can Taşocakları ve civarında 5 Mart 2014 Çarşamba günü (bugün) saat: 07.00 ile 12.00 arasında elektrik kesintisi yapılacak.

Elektrik kesintisi nedeniyle; Elektrikle çalışan cihazların devreden çıkartılması, jeneratör kullanılan abonelerin kesinti esnasında güvenlik açısından şebeke ayırıcısını açmaları konusunda uyarıda bulunuldu.

Yapılacak çalışmaların programlı elektrik kesintisi için belirlenen saatten önce bitmesi halinde, kesintiden etkilenen yerlere çalışma bitiminden hemen sonra ilan edilen kesinti bitiş saatinden önce enerji verilebileceği de kaydedilirken, elektrik kesintisi hakkında daha geniş bilgi için 186 ve 444 1 186 ALO ELEKTRİK telefon hattına başvurulabileceği de belirtildi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here