Dönmez; “Vizyonumuz ve Bilgi Birikimimizle Bambaşka İskenderun Olacak”

0
15

Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, mahallelerine hizmet için yola çıkan Muhtar adayları ile bir araya geldi.

Çalışmalarına aralıksız devam eden Dönmez, muhtar adaylarına hitaben yaptığı konuşmada İskenderun’un 45 Mahallesinde her yaş grubu için özel projelerinin olduğunu, hayata geçirilecek bu projelerle insanlarımızın daha mutlu ve refah bir hayat yaşayacağını söyledi.

Öncelikle depremin izlerini sileceklerini önemle vurgulayan Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez; “Hızlı bir şekilde enkazları kaldıracağız. Yakınlarını kaybeden insanlarımız oradan geçtiklerinde en azından acıları hafifleyecek. Depremden kalan iz bırakmayacağız” dedi.

Her mahalleye özellikle kadınlarımızın günlerini dolu dolu değerlendirebilecekleri projeleri  hayata geçireceklerini kaydeden Dönmez; “Bunun için önce çok değerli İskenderun halkından yetki almamız gerekiyor. Sonrasında ise yeter ki bize inanın, güvenin, vizyonumuz ve bilgi birikimimizle bu memleketi ayağa kaldıracağız” şeklinde konuştu.

Cumhur İttifakı İskenderun Belediye Başkan Adayı Mehmet Dönmez, mahalle muhtarlarımıza girecekleri mahalli idareler seçimlerinde üstün başarılar diledi. (Haber Merkezi)

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here