CHP’li Uyar’dan 10 Nisan Mesajı

0
47

polis mesaj-chp“Emniyet Teşkilatı Mensuplarımıza Daha İyi Şartlarda Görev Yapma İmkânı Sağlanmalıdır

CHP İskenderun İlçe Başkanı Dr. Süleyman Uyar, Türk Polis Teşkilatı’nın kuruluşunun 168. yıldönümü nedeniyle yazılı bir kutlama mesajı yayınladı.

Emniyet Teşkilatının güncel ve acil sorunlarının çözüme kavuşturulmasının, halkın can ve mal güvenliğinin sağlanması için hayati önem taşıdığını kaydeden Uyar; Sosyal ve ekonomik değişimler sonucu ortaya çıkan yeni suç şekilleriyle toplumun huzuru bozulmaya başlamış, gençler arasında hızla yayılan şiddet endişe verici boyutlara gelmiştir. Bireye ve mala karşı işlenen suçlardaki hızlı artış karşısında polisimiz özlük hakları sorunları ve çalışma koşullarının zorluğuna rağmen üzerine düşeni fazlasıyla yerine getirmeye çalışmaktadır.

Zor koşularda çalışan Emniyet Teşkilatı mensuplarımızın gösterdiği gayretin karşılığı, daha iyi şartlarda görev yapma imkânının sağlanmasıdır. Bu iyileştirmeler, Emniyet Teşkilatına yönelik bir lütuf değil, hak edilen bir durumun yerine getirilmesi olacaktır. 10 Nisan Polis Günü sebebiyle Emniyet Teşkilatımızın 168. yıldönümünde fedakâr ve çalışkan mensuplarının bu özel gününü kutlarım” dedi.

CEVAPLA

Please enter your comment!
Please enter your name here